30 LECIE KOŁA NR 14 PRZY KKSM

Aktualności | 2012-10-24 | Publikujący: Koło PZW-ŚKSM Kielce

SUKÓW 21.10.2012

Poranną zbiórka w dniu 21.10.2012 i startem zawodów wędkarskich rozpoczeliśmy obchody 30 lecia istnienia naszego koła. Wśród dziesięciu dwuosobowych drużyn znajdowali sie zaproszeni goście z regionu a także zarząd PZW Kielce. Wspaniała pogoda tego dnia jak i atmosfera podczas zawodów sprawiły radość i zadowolenie wśród uczestników. Zwycięzcą zawodów na rybie żywej okazała sie drużyna z Końskich z wynikiem prawie 3500 gram, zresztą i drugie miejsce drużynowo zajęła ekipa z Końskich. Ale już trzecie miejsce wywalczył Robert z Jackiem z naszego koła. Wśród łapanych ryb znajdowały sie głównie okonie i płocie. Największa ryba zawodów to okoń 250 gram. Po zawodach przenieśliśmy się na cypel, gdzie zarząd otrzymał od przybyłych gości puchary z okazji 30 lecia działalności Koła. Następnie wręczono nagrody dla zwyciężców zawodów zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej. Ponadto przybyli goście otrzymali prezenty jubileuszowe ufundowane przez nasz zarząd. Świetne jedzenie, pogoda i organizacja sprawiły że nasi goście byli bardzo zadowoleni  a żegnając się z nami życzyli nam dalszych sukcesów i długich przyszłych lat działalności.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów dzięki którym wręczyliśmy wiele nagród, oraz wszystkim tym którzy zaangażowali sie w organizacje jubileuszu.